پیام فرماندهی کل انتظامی به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه

news-details

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران هفته قوه قضائیه را به تلاشگران عرصه عدالت گستری و پاسداران قانون اساسی تبریک گفت.


به گزارش پایگاه خبری صبح ایران، و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی قوه قضائیه را از ارکان اساسی نظام اسلامی دانست و هفته قوه قضائیه را به تلاشگران عرصه عدالت گستری و احقاق حقوق شهروندی و پاسداران قانون اساسی تبریک گفت. در ادامه  این پیام آمده است:

قوه قضائیه از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران و نبض سلامت جامعه در عدالت گستری، احقاق حقوق، پاسداری از قانون اساسی و مبارزه با فساد است که با سرلوحه قرار دادن رهنمودها و تدابير مقام عظماي ولايت امام خامنه ای عزیز"مدظله العالی" مسئوليتی خطير و حساس بر دوش دارد.

هفته قوه قضائیه فرصتی مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه خادمان دستگاه قضائی و تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران اوست که به دستان پلید استکبار جهانی به شهادت رسیدند و این فاجعه عظیم به عنوان یکی از اسناد رسوایی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران تا همیشه تاریخ، در تقویم اذهان و خاطره ها باقی خواهد ماند.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و شهدای قوه قضائیه، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه تبریک و اعلام می دارد ان شاءالله بیش از گذشته شاهد تعامل و همکاری هرچه بیشتر انتظامی و دستگاه قضا در مسیر احقاق حقوق شهروندی و تحقق عدالت و توسعه جامعه در سایه رهنمودهای فرمانده معزز کل قوا"مدظله العالی" باشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!