نظام وظیفه: افزایش ۱۱۵ درصدی حقوق سربازان در سال گذشته

news-details

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: همه فرماندهان سربازان را مانند فرزندان خود می‌دانند و از هیچگونه تلاشی برای حفظ امنیت آن‌ها دریغ نمی‌کنند. بنابراین لازم است که خانواده‌ها هیچگونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند.


به گزارش پایگاه خبری صبح ایران، سردار تقی‌ مهری با اشاره به اعزام سربازان مشمول خدمت سربازی به دوره آموزشی خاطرنشان کرد: مرحله جدید اعزام مشمولان به پادگان‌های آموزش رزم مقدماتی در کشور آغاز شد و خوشبختانه روحیه بسیار خوبی برای شروع این دوره در میان سربازان مشاهده شد.

وی با اشاره به نقش غیرقابل انکار سربازان در برقراری امنیت و ایجاد آرامش در کشور گفت: با تلاش‌هایی که نیروهای مسلح در سطوح مختلف انجام داده و می‌دهند، کشور از امنیت خوبی برخوردار است و در منطقه به عنوان یکی از کشورهای رده یک از لحاظ امنیت قرار دارد و به برکت این امنیت مردم با آرامش زندگی می‌کنند.

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا ضمن اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای بهبود وضعیت معیشتی سربازان در سال‌های گذشته اظهارکرد: با تعامل خوب و مناسبی که میان نیروهای مسلح و دیگر نهادهای مرتبط  در کشور به وجود آمد، در سال گذشته حقوق سربازان به میزان ۱۱۵ درصد افزایش یافت تا گامی برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت این افراد و تامین نیازهای آن‌ها برداشته شود.

سردار مهری همچنین گفت: همه فرماندهان در این دوره‌های آموزشی، سربازان و افراد مشمول خدمت را مانند فرزندان خود می‌دانند و از هیچگونه تلاشی برای حفظ امنیت آن‌ها دریغ نمی‌کنند. بنابراین لازم است که خانواده‌ها هیچگونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند.

انتهای پیام  

به اشتراک گذاری این مطلب!