سفر استانی رئیس دستگاه قضا مصداق مدیریت جهادی است

news-details

حجت الاسلام علی ملکی با اشاره به سفر اخیر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه، بیان کرد: امروز خواست ملت ایران مردمی بودن مسئولان است و رمز موفقیت، ماندگاری و بزرگی مسئولان ما دلسوز بودن آن‌ها است.


به گزارش پایگاه خبری صبح ایران، حجت الاسلام علی ملکی  با اشاره به سفر اخیر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه، بیان کرد: امروز خواست ملت ایران مردمی بودن مسئولان است و رمز موفقیت، ماندگاری و بزرگی مسئولان ما دلسوز بودن آن‌ها است.

امام جمعه قصیر شیرین گفت: در مراسم ارتحال سپهبد شهید قاسم سلیمانی مردم با حرکت عظیم خود حماسه بزرگ خلق کردند چرا که این سردار فردی اخلاق‌گرا و مردمی بود؛ ما باید به مشکلات ‌آن کارگری که روزی ۳۰ یا ۴۰ هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه کفاف مشکلات آن را نمی‌دهد توجه او را درک کنیم، مردم ایران این را می‌خواهند و این حاصل نمی‌شود مگر اینکه مسئولین بیایند و در بین مردم مشکلات آن‌ها را ببینند و با تمام قدرت در رفع آن همت کنند.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید جهادی باشند، گفت: نظام جمهوری اسلامی پتانسیل بسیار بالایی در بحث اقتصادی دارد و می‌طلبد که مسئولین ما مردمی باشند. حرکت رییس قوه قضاییه در سفر‌های استانی به ویژه در کرمانشاه مصداق یک مدیر جهادی است.

ملکی افزود: رییس قوه قضاییه با سفر‌های استانی خود در بین مردم حضور می‌یابد. از نزدیک مشکلات آن‌ها را لمس می‌کند و تصمیمات متقضی را صادر می‌کند. واقعا اینگونه باید و مسئولین باید خدمتگزار واقعی مردم باشند و امیدواریم که اینگونه سفر‌ها و برکات آن بیشتر شود.

امام جمعه قصیر شیرین افزود: سفر رییس قوه قضاییه به کرمانشاه نشان انقلابی و جهادی بودن و در راستای تفکرات امام راحل است و تمام مسئولین باید اینگونه باشند. رییس قوه قضاییه از زمان تصدی این سمت مجری این حرکت خوب بوده است.

امام جمعه قصیر شیرین با اشاره به ساماندهی وضعیت کولبران و مهلت رییس قوه قضاییه برای این کار گفت: این گروه از مردم در استان کرمانشاه که استان مرزی است از دیرباز در تبادل با مرز‌ها به شغل کولبری می‌پرداختند و در واقع منظور از ورود کالای خارجی و قاچاق کولبری نیست، بلکه منظور کشتی‌هایی است که مثل شهر بزرگ اجناس قاچاق وارد می‌کنند، برخی از این کولبران افراد تحصیل‌کرده‌ای هستند که در امرار معاش مشکل و نیاز به حمایت دارند.

بیشتر بخوانید:

به اشتراک گذاری این مطلب!