دیدار مسئولان آسیایی بیس بال با رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی

news-details

مسئولان فدراسیون بیسبال آسیا با رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشورمان دیدار کردند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صبح ایران، مسئولان آسیایی بیس بال که برای بازدید از امکانات بیس بال ایران به کشورمان سفر کرده اند ظهر امروز با محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن‌های ورزشی دیدار کردند.

در این نشست سید فاخر علیشاه‌ رییس فدراسیون بیس بال پاکستان و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا، کاریشنا گاراما رییس فدراسیون بیس بال هند، هاریش کومار دبیر این فدراسیون و سید عمید کاظمی مسئول امور فرهنگی فدراسیون هند به همراه مسئولان انجمن بیس بال و سافت بال ایران با محمد علیپور دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه مسئولان آسیایی بیس بال حمایت خود را از میزبانی ایران در مسابقات بیس بال کاپ ۲۰۲۱ غرب آسیا اعلام و از پشتیبانی فدراسیون انجمن های ورزشی از رشته بیس بال تقدیر کردند.

در ادامه این نشست محمد علیپور گفت: بهرحال هند و پاکستان صاحب بیس بال هستند و لازم است که شما از بیس بال ایران حمایت کنید و در بحث آموزش و تربیت مربیان پشیبانی لازم صورت بگیرد ضمن اینکه برگزاری مستمر مسابقات مختلف در قاره آسیا می تواند کمک شایانی به پیشرفت و توسعه این رشته المپیکی در سطح قاره داشته باشد.

مسئولان آسیایی بیس بال صبح امروز هم ضمن دیدار با جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از استادیوم اختصاصی بیس بال مجموعه ورزشی انقلاب که کاندیدای برگزاری مسابقات غرب آسیا است بازدید کردند.

به اشتراک گذاری این مطلب!